Grupa Techvisie

Grupa Techvisie jest wyspecjalizowana w kompleksowej obsłudze klientów w branży technicznej.Mamy w swojej bazie danych zarówno pracowników budowlanych jak i inżynierów, przyjmujemy małe projekty jak i duże zlecenia. Mamy doświadczonych accountmanagerów, którzy w każdej sytuacji potrafią znaleźć rozwiązanie.

Siłą Techvisie jest wzajemna współpraca, która gwarantuje optymalną realizację każdego zlecenia. Szczególnie ważne jest to przy realizajci dużych projektow, ale sprawdza się również przy mniejszych zleceniach.  To wszystko naturalnie w przystępnej cenie. Nasi zleceniodawcy mają zawsze konkretną osobę kontaktową w organizacji, która troszczy się o efektwne rezultaty przy realizacji zleconego projektu.

Poniżej wyszczególnione są samodzielne firmy wchodzące w skład grupy Techvisie.


logo_techvisieTechvisie: wyspecjalizowana w pośrednictwie pracowników branży technicznej w Holandii.  Osiem oddziałów na terenie całego kraju dysponuje personelem z branż: instalacyjnej, elektrotechnicznej, metalurgicznej, infrastruktury, wykończeniowej i malarskiej.

 


Techlife Engineering: biuro wyspecjalizowane w pośrednictwie kadry inżynierskiej,
przede wszystkim w inżynierii mechanicznej i materiałowej i automatyce przemysłowej. 

 


VakmanWerkt: biuro wyspecjalizowane w pośrednictwie pracy dla osób z
własną działalnością w branżach: instalacyjnej, elektrotechnicznej,
metalurgicznej, infrastruktury, wykończeniowej i malarskiej. 


Alltime-Personal-Service GmbH: Logo_Alltimebiuro wyspecjalizowane w pośrednictwie pracowników branży technicznej w Niemczech.  Juz od roku 2007 Alltime zatrudnia pracowników w branżach: instalacyjnej, elektrotechnicznej, metalurgicznej, infrastruktury, wykończeniowej i malarskiej.
Alltime jest w posiadaniu wszystkich potrzebnych certyfikatów i pozwoleń
umożliwiających pośredniczenie w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec.