Kim jesteśmy

Już od ponad 15 lat uznani fachowcy pracują za pośrednictwem naszego biura na holenderskim rynku pracy. Mamy 6 oddziałów na terenie Holandii, a nasi pracownicy wywodzą się przede wszystkim z branż elektrotechnicznej, instalacyjnej, metalurgicznej, wykończeniowej, budowlanej.

Znajdziecie nas szybciej na budowie niż za biurkiem

Jesteśmy zawsze na budowie, tam gdzie nasi pracownicy. W ten sposób trzymamy ciągle rękę na pulsie i zapobiegamy na czas wszelkim nieprzewidzianym problemom. Mamy ciągły kontakt z naszymi ludżmi, w razie czego wiedzą, gdzie nas znależć.

Dotrzymujemy danych obietnic

Jako członek Związku Pośredników i Biur Pośrednictwa Pracy NBBU jesteśmy zaufanym pracodawcą. Stosujemy w stosunku do naszych pracowników reguły zawarte w Zbiorowym Układzie Pracy NBBU, posiadamy tzw. G-rekening, czyli specjalne konto firmowe, do ktorego dostęp ma tylko holenderski Urząd Skarbowy oraz posiadamy certyfikat Norma Stowarzyszenia Regulacji Rynku Pracy NEN4400-1.

Posiadamy certyfikaty VCU. VCU jest to Lista Kontrolna w zakresie Bezpieczenstwa i Ochrony Zdrowia dla Agencji Pracy Tymczasowej. Nasi pracownicy są w posiadaniu numeru BSN i wszystkich niezbędnych środków ochrony osobistej. Są one przez nas regularnie kontrolowane i w razie potrzeby wymieniane. Nasi pracownicy mogą więc bez przeszkód od razu zacząć pracę.

Właściwe proporcje między ceną a jakością

Praca naszych fachowców jest na najwyższym poziomie, co nie oznacza, że nasze taryfy są równie wysokie. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy je do aktualnych potrzeb rynku.